
Монітор 75" iiyama Prolite TE7512MIS-B1AG
99 152 ₴
- В наявності
- Код: 152219791
Доставка зі складу 5-10 днів.
75 4K UHD професійний монітор Digital Signage 24/7 з ОС Android, режимом FailOver і слотом Intel SDM
Отримайте високу продуктивність і надійність за допомогою комплексного рішення Digital Signage, розробленого для критично важливих середовищ. Модель LH7554UHS від iiyama — це професійний широкоформатний дисплей з яскравістю 500 кд/м, який може безперервно працювати в альбомній або портретній орієнтації 24/7. Завдяки універсальному використанню ви можете адаптувати його до потреб вашої галузі. А завдяки вбудованій операційній системі Android ви можете легко адаптувати дисплей під свої потреби, встановивши на нього відповідні програми.
Вбудована CMS (система керування контентом) забезпечує контроль над повідомленнями та рекламою, що відображаються, і все це відбувається абсолютно віддалено та безпечно. Слот SDM забезпечує опцію вбудованого ПК, забезпечуючи повну гнучкість, безпеку та контроль, а функція Signal FailOver гарантує, що вміст завжди активно відображається через вибрані входи. Ця серія з підтримкою Wi-Fi готова до віддаленої доставки вмісту через мережу, або ви можете керувати нею через локальну мережу.
Завантажити
LH7554UHS-B1AG
Гарантія 3 роки в системі «від дверей до дверей»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 75 cali > Monitory 75 cali |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | LH7554UHS-B1AG |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 236W Вт |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 800x400 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 99 152 ₴
