
Раковина Blanco Zia 5 S Silgranit Delikatny Biały 527204
18 627 ₴
- В наявності
- Код: 147042466
Доставка зі складу 5-10 днів.
BLANCO ZIA 5 S
Позачасовий, оригінальний, елегантний. Комфорт і якість у привабливому вигляді.
Ціна включає: переливну та зливну арматури, які забезпечують більше місця в шафі, пробку з фільтром 3 ½"
Дані:
Раковини та чаші з композиту SILGRANIT® на 80% складаються з натурального граніту в поєднанні з керамікою, акрилом і кольоровими пігментами для отримання унікальних властивостей і гарного зовнішнього вигляду.
Поєднання красивого дизайну та вражаюче міцної поверхні, що легко миється, робить композитну мийку SILGRANIT чудовим вибором. Чаша раковини витримає такі щоденні випробування, як подряпини від столових приборів, розморожування їжі та контакт з окропом. Silgranit - справжній герой на кухні. Він нейтральний у контакті з їжею та водонепроникний, що також робить його особливо легким у чищенні. Мийка або чаша з Silgranit - ідеальний вибір, щоб полегшити повсякденну роботу на кухні.
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | BLANCO ZIA 5 S Silgranit |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Białe |
- Ціна: 18 627 ₴
