
Кухонна мийка Teka Brooklyn 60 M-XP 115100023
21 639 ₴
- В наявності
- Код: 148896740
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.










MAESTRO BROOKLYN 60 M-XP 1B 1D PLUS REV 2Ø AUTO WST
Мийка з нержавіючої сталі, 2 способи установки_x000D_ _x000D_

BROOKLYN 60 M-XP 1B 1D PLUS REV 2Ø AUTO WST

В автентичному промисловому стилі
Лінія створена за зразком культової архітектури Нь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 98 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | BROOKLYN 60 M-XP 1B 1D PLUS REV 2Ø AUTO WST |
| Марка | Teka > Zlewozmywaki Teka |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu > Zlewozmywaki - Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne > Srebrne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 40 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 639 ₴








