
Мийка кухонна Teka FLEXLINEA RS15 71.40 M-XT 1B PureClean (115000054)
34 342 ₴
- В наявності
- Код: 114861188
Доставка зі складу 5-10 днів.








Мийка з нержавіючої сталі з гідрофобним покриттям

FLEXLINEA RS15 71.40 M-XT 1B PureClean

FlexLinea – нова серія, яка пропонує багато можливостей
Гнучкість є одним із головних пріоритетів Teka, тому нова серія FlexLinea була вдосконалена до найдрібніших деталей. Він пропонує широкий вибір різних конструкцій раковин, усі вони оснащені переливом і квадратним зливом, щоб забезпечити зовнішній вигляд відповідно до сучасних тенденцій. Вони також мають злегка закруглені кути для ще легшого очищення. Раковини цієї серії можна встановлювати на будь-які види стільниць завдяки трьом варіантам установки: підвісна, врівень зі стільницею і врізна.

PureClean
Наше нове покриття PureClean забезпечує чисту та суху поверхню, запобігаючи накопиченню бактерій у раковині. На додачу до антисептичних властивостей нержавіючої сталі, завдяки цьому покриттю, вапняний наліт, бруд і всі частки, які раніше залишалися в раковині, можуть відводитися, створюючи чистіший і гігієнічніший продукт.

Колекція RS15
Мийки RS15 мають чистий дизайн, який втілює сучасність. Інтегрований процес виробництва означає екологічно чисте та ефективне виробництво. На весь асортимент продукції діє довічна гарантія та нова система звукоізоляції SilentSmart.

Багато можливостей складання
Два види монтажу дозволяють підібрати мийку до стилю вашої кухні.

SilentSmart
Чи є кухонна мийка одним із джерел неприємного шуму, який впливає на вашу родину? Не хвилюйтеся, у нас є рішення! Мийки SilentSmart розроблені зі спеціальними шумозаглушниками, що робить їх надзвичайно тихими. Їх секрет - звукопоглинаючі прокладки. При правильному розміщенні вони здатні зменшити шум під час прання, забезпечуючи комфорт і зручність протягом дня.

Раковини з довічною гарантією
Мийки Teka виготовляються з найміцніших матеріалів і піддаються численним випробуванням для отримання продукту неперевершеної якості. Ми настільки впевнені в цьому, що пропонуємо вам довічну гарантію на наші продукти.
Технічні дані
Мийка з нержавіючої сталі, оздоблення: чаша SoftTexture13 варіанти встановлення: врізна, врівень зі стільницею, підвіснаЗаокруглені кути RS15Декоративні, квадратна кришка зливного отвору SilentSmart Звукоізоляційні елементи
Гідрофобне покриття PureClean, яке полегшує дренаж води з поверхні мийки та запобігає осіданню крапель води на її елементах (відсутність слідів вапняного нальоту на поверхні мийки) Зливний комплект 3½" із сифоном Глибина камери: 20 см Для шаф 80 см

Ширина (мм): 440
Довжина виробу (мм): 750
Вага нетто (кг): 5,26
Довжина великої камери (мм): 710
Ширина великої камери (мм): 400
Глибина великої камери (мм): 200
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип монтажу: врізний, верхній, підвісний
Тип зливного отвору: 3½" КВАДРАТ
Для шафи від (см): 80
Кількість камер: 1B
Шумоізоляція: Так
Технологія SilentSmart: так
Кліпи для встановлення: так
Сифон: так
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Flexlinea |
| Марка | Teka > Zlewozmywaki Teka |
| Матеріал | Stalowe > Zlewozmywaki Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne > Srebrne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 34 342 ₴






