
Монітор NEC EA241F White (60004787)
23 660 ₴
- В наявності
- Код: 82714811
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор NEC MultiSync EA241F із ультратонкою рамкою – 23,8-дюймовий Fully Connected FHD-дисплей NEC для настільного комп’ютера з діагоналлю 23,8 дюйма оснащений усіма функціями, необхідними для максимальної продуктивності офісу. Це включає видатні візуальні можливості, найкращу в своєму класі ергономіку та повний спектр можливостей підключення, що дозволяє підключати дисплей до існуючих платформ.
Новий дисплей виходить на найвимогливіший ринок дисплеїв щодо розміру. Елегантний дизайн EA241F робить його ідеальним для використання на кількох екранах, додаючи елегантності вашому офісному простору. Вузька тристороння панель зменшує площу без урахування розміру екрана. Дисплей також пропонує найкращу в своєму класі ергономіку, яка відповідає всім нормам безпеки. Висота регулюється від рівня столу до 150 мм, що ставить його в авангард нових ергономічних стандартів робочого простору.
Завантажити
Multisync EA241F
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Мoдель | EA241F |
| Марка | Nec > Monitory Nec |
| Матричне покриття | Błyszcząca |
| Розмір плями | 0,3mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 23 660 ₴
