Доставка зі складу 5-10 днів.
6910012203655
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | FA507UILP033W |
| Комунікація | Bluetooth |
| Марка | ASUS |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









