Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники Sennheiser EPOS H6PRO Open Sebring Black [1000934]
H6PRO Open пропонує розширену звукову сцену з неперевершеною реалістичністю та природним ігровим звуком. Для використання в тихому середовищі або коли ви хочете бути в курсі свого оточення. Тонка знімна дужка мікрофона та витончене легке наголів’я забезпечують винятковий комфорт і зручність.
Захоплюючий звук, вдосконалений до досконалості
Акустична ігрова гарнітура H6PRO Open — це гармонійне поєднання комфорту та чудового звуку. Майстерно розроблені динаміки забезпечують природне високоякісне звучання, а вдосконалене наголів’я та легка конструкція ідеально підходять для тривалих ігор.
Незрівнянне відтворення звуку
H6PRO Open використовує найкращі драйвери на ринку, щоб забезпечити широкий, захоплюючий і майстерно відтворений звук. Більше того, його відкрита акустична конструкція «охолодить» ваші вуха – навіть у запалі бою.
Краща ергономіка, комфорт і вага
Граєте багато годин? Ця легка гарнітура має оновлене тонке наголів’я з м’якою підкладкою та двовісні шарнірні амбушури, які адаптуються до вашої унікальної анатомії.
Знімний мікрофон на штанзі з підйомом і вимкненням звуку
H6PRO Open оснащено довшим і тонким мікрофоном для оптимізованого захоплення голосу. Миттєво заглушіть себе, піднявши стрілу, або зніміть її та замініть на кришку, що входить у комплект, коли вона не використовується.
Постійний комфорт для тривалої гри
Довгі ігрові сесії вимагають виняткового комфорту, і відкрита акустична версія H6PRO Open забезпечує все: легку конструкцію, оновлене наголів’я з покращеною підкладкою, шарнірні амбушюри та амбушюри з піни з пам’яттю.
Сумісність з усіма основними платформами
Ця гарнітура постачається зі змінними кабелями для ПК, Mac®, PS4™, PS5™, Xbox Series X|S, Xbox One і Nintendo Switch, а також сумісна зі звуковими картами, такими як GSX 300, щоб створити ще більше епічний звук.
У пакеті:
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epos |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 322 g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 2,5m |
| Імпеданс | 28 Ohm |
| Мoдель | H6 Pro |
| Марка | Epos > Słuchawki komputerowe Epos |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Nauszne otwarte |
| Тип | Słuchawki z mikrofonem > Słuchawki komputerowe z mikrofonem |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 999 ₴










