
Мийка кухонна Blanco Subline 320-U Silgranit PuraDur Grey Rock (523407)
15 817 ₴
- В наявності
- Код: 28230280
Доставка зі складу 5-10 днів.

SUBLINE 320-U
Максимальний розмір камери досягається завдяки спеціальній технології виробництва та монтажу. Встановлення не вимагає додаткових робіт. Підвісні камери, що відповідають найвищим вимогам. Вічна, елегантна, проста форма. Повна програма різноманітних рішень з урахуванням використання малих і великих камер. Камера, оснащена C-переливом і BLANCO InFino дренажна система - елегантна і проста в чистоті

.
Технічне креслення



Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.

Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.

Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.

Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удари каструлею чи іншим предметом об поверхню раковини під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.

Гігієна
HygienePlus — це захисний щит від бруду та бактерій, що полегшує догляд.

Нейтральніс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 46 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 35 cm |
| Мoдель | Subline 320-U |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 15 817 ₴






