Доставка зі складу 5-10 днів.
EIZO ColorEdge CG319X
РК-монітор із матрицею 31,1" (79 см) і апаратним калібруванням
Професійний монітор для редагування відео з роздільною здатністю 4K (4096 x 2160), який підтримує гамма-криві HLG і PQ і широку кольорову гаму.
ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ КОЛЬОРОМ
Вбудований калібратор
CG319X оснащено вбудованим калібратором, який автоматично калібрує монітор через встановлені інтервали часу. Це означає, що вам не потрібно купувати окреме обладнання для калібрування, щоб забезпечити ідеальне відтворення кольорів. Крім того, датчик було вдосконалено таким чином, що коли він висунутий на екран, він не заважає огляду та не заважає нормальній роботі.
ColorNavigator 7: програмне забезпечення для керування кольором
ColorNavigator 7 — це найновіше програмне забезпечення для калібрування та контролю якості графічних моніторів ColorEdge. Він поєднує в собі всі функції попереднього програмного забезпечення керування кольором EIZO, ColorNavigator 6 і ColorNavigator NX, щоб запропонувати нове вдосконалене рішення для професіоналів у різноманітних творчих галузях. ColorNavigator 7 спрощує калібрування та забезпечує точне відтворення кольорів у фотографіях, дизайні, друку та редагуванні відео.
ColorNavigator Network: програмне забезпечення для контролю якості
ColorNavigator Network — це інструмент, який забезпечує точне централізоване керування параметрами всіх моніторів серії ColorEdge, на яких встановлено програмне забезпечення ColorNavigator 7 або ColorNavigator NX. За допомогою нього мережеві адміністратори можуть встановлювати режими роботи, планувати автоматичне калібрування та реєструвати або змінювати налаштування керування ресурсами, серед іншого, незалежно від того, чи монітори знаходяться на місці чи в іншому місці. Мережа ColorNavigator розташована на захищеному хмарному сервері, тому клієнту не потрібно нести витрати на придбання та обслуговування власного сервера.
ФУНКЦІЇ РЕДАГУВАННЯ ВІДЕО ТА ПОСТ-ПРОДАКШНУ
Роздільна здатність DCI 4KColorEdge CG319X відображає зображення у стандарті DCI-4K (4096 x 2160), що більш ніж у чотири рази перевищує роздільну здатність Full HD (1920 x 1080). Це робить його ідеальним для створення та редагування відеоматеріалів, у тому числі для додавання 2D та 3D спеціальних ефектів, композиції та градації кольорів.
Екран 31,1 дюйма
Відтворення кольорів відповідає промисловим стандартам. ColorEdge CG319X відтворює 98% простору DCI-P3, який використовується в цифровій кінематографії, а також 99% простору Adobe RGB. Широка колірна гамма також забезпечує точне відтворення всього колірного простору CMYK (з покриттям ISO та веб-покриттям США), що використовується під час друку. Монітор також підтримує стандарт передачі Rec.2020.
Широкий вибір режимів роботиМонітор пропонує попередньо визначені режими роботи, у яких колірний простір і значення гами налаштовано відповідно до стандартів DCI-P3, Rec. 709 і Rec. 2020. Для перегляду вмісту HDR, DCI і Rec Доступні режими 2100 (для кривих) PQ) і Rec. 2100 (для кривих HLG). Вбудований датчик калібрування дозволяє регулювати та підтримувати рівень яскравості для окремих режимів.
Підтримка HDR
Репродукція справжнього чорного кольору
* Типове значення, коли для параметра DUE Priority вибрано "Яскравість".
Вірне відтворення кольорів за допомогою 3D LUT
Одночасне відображення 10-бітних кольорів Використовуючи 24-бітний LUT, монітор може відображати 10-бітове* зображення з понад мільярдом кольорів одночасно. Це забезпечує плавні тональні переходи та нижчу Delta-E між сусідніми кольорами.
Функція під назвою PQ/HLG Clipping показує ділянки екрана, рівень яскравості яких вищий за поточне встановлене значення. Фрагменти зображення, які не відображаються з належною яскравістю, позначені жовтим або рожевим кольором. Функція відсікання PQ/HLG працює для яскравості 300, 500, 1000 і 4000 кд/м2.
Маркер безпечної зони
Маркер пропорції Маркер пропорції показує, яка область екрана буде відображатися на пристрої, що отримує роздільну здатність DCI 4K (4096 x 2160) або DCI 2K (2048 x 1080). Це дозволяє легко перевірити, як буде виглядати готовий матеріал на інших екранах. Ви можете вибрати співвідношення сторін 1,85:1, 2,35:1 або 2,39:1.
Масштабування зображення 4KCG319X дозволяє збільшувати вибрані області екрана, щоб переглянути деталі та перевірити чіткість зображення. Ви можете швидко активувати функцію масштабування за допомогою кнопок на передній панелі монітора.
CG319X пропонує спеціальний режим роботи Gamut Warning. Якщо вибрати цей параметр, монітор виявляє ділянки зображення Rec. 2020, які не можна відтворити за стандартом Rec. 709, і перетворює їх на відтінки сірого. Користувач також має режим відсікання Rec. 709, який дозволяє переглядати зображення Rec. 2020 у колірному просторі Rec. 709 і показує, як вони виглядатимуть на HDTV.
СТАБІЛЬНЕ ВІДОБРАЖЕННЯ ЗОБРАЖЕННЯ
Коригування гами для кожного монітора. Криву гами налаштовують для кожного монітора ColorEdge окремо на заводі EIZO в Японії. Це робиться шляхом вимірювання значень гами для кожного з основних кольорів RGB (червоний, зелений, синій) за шкалою 0-255, а потім за допомогою 24-розрядної таблиці пошуку (LUT) монітора для вибору найбільш відповідні відтінки.< /p>
Стабільне зображення завдяки штучному інтелекту
На кольори та яскравість РК-монітора можуть впливати коливання температури навколишнього середовища та температури самого пристрою. Моделі серії ColorEdge оснащені вбудованим датчиком, який визначає зміни температури та регулює градації тонів, кольори, яскравість та інші параметри монітора, щоб зображення завжди відображалося коректно. Алгоритм штучного інтелекту (AI)* CG319X дозволяє визначати температуру та коригувати налаштування навіть за високого рівня яскравості.
*Очікується на патент.
Миттєва стабілізація кольору Типовому РК-монітору потрібно приблизно 30 хвилин, щоб досягти стабільних рівнів яскравості, кольоровості та відтінку. CG319X займає всього три хвилини, щоб повністю стабілізувати свої кольори. Незалежно від того, перебуваєте ви в студії чи переносите монітор куди завгодно, вам знадобиться лише мить, щоб почати.
Рівномірне зображення по всій поверхні
РК-монітори часто демонструють коливання яскравості та кольоровості зображення в різних частинах екрана. Щоб запобігти цьому, монітор CG319X оснащено власною технологією EIZO DUE (цифровий еквалайзер рівномірності), яка гарантує, що монітори виходять із заводу з Delta-E 3 або менше. DUE також обмежує вплив коливань температури навколишнього середовища на колірну температуру та яскравість екрана, забезпечуючи стабільне відображення зображення.
КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Антиблікова панель
ColorEdge CG319X має IPS-панель із антивідблиском, яка забезпечує чудову видимість зображення. Монітор також використовує технологію затемнення, щоб мінімізувати мерехтіння зображення та таким чином запобігти напрузі очей.
Широкі кути огляду
Монітори великого формату часто змінюють колір, дивлячись на екран збоку. У ColorEdge CG319X використовується IPS-панель із кутами огляду 178°, тож на екрані може одночасно переглядати більше ніж одна особа з мінімальною зміною кольору та контрасту.
Спеціальний капюшон
Моделі серії CG постачаються з кришками, які запобігають відбиванню світла від поверхні екрана. Кожух CG319X кріпиться до монітора за допомогою магніту, що значно спрощує та прискорює встановлення.
На задній частині монітора є спеціальна ручка, яка полегшує його переміщення з одного місця на інше.
Монітор оснащений підставкою, яка дозволяє вільно регулювати висоту екрана, нахиляти його та повертати. Він також має зручний механізм розблокування, завдяки якому ви можете від'єднати екран від підставки одним рухом.
Нижній колонтитул відповідає вимогам стандарту IEC/EN 62368-1.
Вхідні роз'єми
ColorEdge CG319X має два роз’єми DisplayPort і два входи HDMI. Підтримує різні формати відео, до 10-бітного 4:4:4 при 50/60p (через DisplayPort) і 10-бітного 4:2:2 при 50/60p (через HDMI).
ГАРАНТІЯ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ
5 років гарантії
На модель CG319X поширюється 5-річна гарантія виробника, яка поширюється на всі компоненти, включаючи РК-панель*. Пропонувати покупцям таку тривалу гарантію можливо, оскільки продукція EIZO виробляється на заводах компанії, що дозволяє здійснювати суворий контроль якості та гарантує довговічність кожного монітора.
*Термін використання обмежений 30 000. годин.
Екран без сяючих пікселів
Виробник гарантує відсутність мертвих пікселів на моделях ColorEdge протягом шести місяців із дати покупки.
Гарантована яскравість і колір
На яскравість і рівні кольорів моделі CG319X поширюється гарантія до 10 000. годин* роботи з дати покупки.
Сертифікат точності кольорів TÜV Rheinland
ColorEdge CG319X сертифіковано компанією TÜV Rheinland щодо точності кольорів (клас швидкої стабільності). Точність кольорів TÜV Rheinland — це перший критерій якості та продуктивності, що оцінює правильність відображення кольорів пристроями для генерування зображень, які використовуються в таких сферах, як фотографія, постпродакшн, графічний дизайн і друк.
Програмне забезпечення моделювання кольорів
Програмне забезпечення EIZO UniColor Pro, яке працює з вибраними моделями ColorEdge, дозволяє імітувати, як виглядатимуть відредаговані матеріали для людей із дальтонізмом. Завдяки цьому графічні дизайнери можуть перевірити, як веб-сайти, фільми, вивіски та інший контент, який вони створюють, сприймуть люди з розладами кольорового зору.
ПРОГРАМА ПОСЛА EIZO
У 2015 році EIZO створив програму амбасадорів ColorEdge для просування професійних фотографів, дизайнерів, режисерів і творчих людей, які своєю роботою надихають і навчають художників у всьому світі. Усі амбасадори EIZO є задоволеними користувачами моніторів ColorEdge, які використовують лише обладнання найвищої якості, щоб реалізувати свою пристрасть і художнє бачення. У цій групі три представники Польщі: Марчін Добас, Гжегож Плачек і Магда Васічек.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eizo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 12,4kg |
| Висота з основою | 434mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 290mm |
| Річне споживання енергії | 52 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 31 cali > Monitory 31 cali |
| Динамічний контраст | 1500:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | ColorEdge CG319X |
| Марка | Eizo > Monitory Eizo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 52W Вт |
| Розмір плями | 0,17mm |
| Розмір екрана | 79 cm |
| Роздільна здатність | 4096x2160 > Monitory 4096x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 17:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Ширина з основою | 735mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 1,2W |
- Ціна: 246 854 ₴







