Доставка зі складу 5-10 днів.
IIYAMA XUB2492HSC-B5 IPS USB-C МАЄ ПОВОРОТНИЙ світлодіодний монітор
ProLite XUB2492HSC-B5
24-дюймовий монітор із IPS-матрицею та док-станцією USB-C
Монітор XUB2492HSC із роз’ємом USB-C упорядковує ваше робоче місце, дозволяючи живити й заряджати ноутбук від монітора за допомогою лише одного кабелю. Матриця IPS забезпечує точне і стабільне відтворення кольорів із широкими кутами огляду. Зменшення синього світла та технологія LCD без мерехтіння зменшують навантаження на очі та забезпечують більш комфортний перегляд. Він має регульовану по висоті ніжку 150 мм із функцією обертання, що дозволяє легко регулювати положення екрана відповідно до ваших уподобань.
Технологія IPS
Матриці IPS цінуються за широкі кути огляду та точне природне відтворення кольорів. Вони особливо добре працюватимуть там, де кольори відіграють найважливішу роль.
USB-C
Завдяки USB 3.0.i HUB ви можете заряджати свій ноутбук, підключати відео (режим DP-alt) і підключатися до периферійних пристроїв за допомогою одного кабелю.
Заради здоров'я наших очей
Технологія усунення мерехтіння усуває проблему мерехтіння, контролюючи яскравість екрана шляхом регулювання струму (затемнення постійного струму). Функція зменшення синього світла зменшує випромінювання світла, яке є найбільш нездоровим для очей.
Динаміки
Монітор оснащений високоякісними стереодинаміками.
HAS (150 мм) + Pivot (обертання в обох напрямках)
Ніжка, що регулюється по висоті, дозволяє регулювати положення екрана відповідно до ваших уподобань. Обертання екрана дозволяє змінити положення екрана з горизонтального (альбомного) на вертикальне (портрет). Ця функція особливо корисна під час роботи з довгими аркушами чи текстом.
Технічні характеристики
ЗОБРАЖЕННЯ
3-сторонній вигляд без полів
Діагональ 24", 60,5 см
Світлодіодна панель IPS, матова
Фізична роздільна здатність 1920 x 1080 при 75 Гц (2,1 мегапікселя Full HD)
Співвідношення сторін 16:9
Яскравість 250 кд/м²
Статичний контраст 1000:1
Контраст ACR 80M:1
Час відгуку (GTG) 4 мс
Кути огляду по горизонталі/вертикалі: 178°/178°, праворуч/ліворуч: 89°/89°, вгору/вниз: 89°/89°
16,7 мільйонів кольорів (sRGB: 99%; NTSC: 72%)
Горизонтальна синхронізація 30 - 85 кГц
Робоча поверхня Ш x В 527 x 296,5 мм, 20,7 x 11,7"
Точка 0,275 мм
Чорний матовий колір
ІНТЕРФЕЙСИ / З'ЄДНАННЯ / КЕРУВАННЯ
Вхід сигналу HDMI x1
DisplayPort x1
USB-C x1 (потужність 65 Вт)
USB ХАБ x2 (версія 3.0 (5 В постійного струму, 900 мА))
HDCP так
Вихід для навушників так
ВЛАСТИВОСТІ
Зменшення синього світла так
Без мерехтіння так
Мови екранного меню EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL
Кнопки Живлення, Меню / Вибір, + / Гучність, - / ECO, Вихід, Вхід
Регульовані параметри налаштування зображення (яскравість, контрастність, ECO, зменшення синього світла, ACR, OD), колір (температура кольору, налаштування користувача, колір i-style), екранне меню (горизонтальне положення, вертикальне положення, обертання, затемнення), мова, виклик, різне (різке та тихе, налаштування режиму відео, логотип, USB BC, інформація), вибір входу (джерело входу), звук (гучність, вимкнення звуку)
Вбудовані динаміки 2 x 2 Вт
Зручності, сумісні з Kensington-lock™, DDC2B, Mac OSX
МЕХАНІЧНІ
Діапазон регулювання: висота, поворот, нахил, поворот (обертання в обох напрямках)
Регулювання висоти 150 мм
Обертання (функція PIVOT) на 90°
Обертання стопи на 90°; 45° вліво; 45° праворуч
Кут нахилу 23° вгору; 5° вниз
Стандарт VESA 100 x 100 мм
Проведення кабелів так
АКСЕСУАРИ ВХОДЯТЬ
Кабелі живлення, HDMI, USB-C
Інше: коротка інструкція з експлуатації, інструкція з техніки безпеки
КЕРУВАННЯ ЕНЕРГІЄЮ
Внутрішнє джерело живлення
Джерело живлення 100–240 В змінного струму, 50/60 Гц
Енергоспоживання 17 Вт типове, 0,5 Вт у режимі очікування, 0,5 Вт у вимкненому режимі
СТАЛИЙ РОЗВИТОК
Сертифікати TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, підтримка RoHS, ErP, WEEE, REACH, UKCA
Клас енергоефективності (Регламент (ЄС) 2017/1369) E
ДОСЯГТИ SVHC понад 0,1% свинцю
РОЗМІРИ / ВАГА
Розміри продукту: ширина x висота x глибина 539,5 x 343 (493) x 209,5 мм
Розміри коробки: ширина x висота x глибина. 608 x 395 x 150 мм
Вага (без коробки) 5,6 кг
Вага (з коробкою) 7,0 кг
Код EAN 4948570121762
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | XUB2492HSC-B5 |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 65W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | USB > Monitory Złącza USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 9 999 ₴

