Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bose |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 252 g |
| Барва | White |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Case included, Exchangeable earpads |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 24 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підтримувані кодеки | aptX Adaptive |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 24 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Track shuffle, Taking calls, With volume control |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





