Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 250 g |
| Барва | Blue |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Headphone earcups, Case included, Folding construction |
| Дизайн | ear |
| Довжина кабелю | 1,2 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 1 (mono) |
| Конвертери розмірів | 30 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 40 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 48 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 4 Hz |
| Чутливість | 102 dB/mW |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










