Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 7 165H, 14.5" IPS з антибліковим покриттям 3072 × 1920 120 Гц, RAM 64 ГБ DDR5, NVIDIA RTX 500 Ada Generation 4 ГБ, SSD 2000 ГБ, клавіатура з підсвічуванням, веб-камера, USB 3.2 Gen 1, зчитувач відбитків пальців, WiFi, Bluetooth, Windows 11 Pro
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth v5.3 |
| Hmotnost | 1,61 kg |
| Thunderbolt/USB 4 | 2 × |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| Wi-Fi | 802.11ax (6GHz) |
| Wi-Fi-версія | WiFi 6E |
| Аудіо | Combo Audio Jack |
| Барва | Black |
| До пакета входить | Power adapter, Power cable |
| Веб-камера | 5 Mpx |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічні порти виведення | HDMI, USB-C |
| Дані | Thunderbolt 4 |
| Ємність SSD-накопичувача | 2 000 GB (2 TB) |
| Місткість сховища (загальна) | 2 000 GB |
| Заряджання через USB-C | Can be charged via USB-C |
| Земе | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Інтерфейси привода | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Конвертованість | Rigid (classic laptop) |
| Кеш-процесор | 24 MB |
| Максимальна висота | 18,5 mm |
| Марка відеокарти | NVIDIA |
| Модель відеокарти | RTX 500 Ada Generation |
| Потужність заряджання | 135 W |
| Назва НПУ | Intel AI Boost |
| Номер моделі процесора | Intel Core Ultra 7 165H |
| Обладнання | Backlit keyboard, Fingerprint Reader, Operating system, TPM 2.0, Windows Hello |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | Without Optical Drive |
| Пам'ять відеокарти | 4 GB |
| Підсвітка | Monochrome |
| Покоління процесорів Intel | Meteor Lake (14. generace) |
| Помір країн | 16:10 |
| Розмір дисплея | 14,5" |
| Розмір оперативної пам'яті | 64 GB |
| Роздільна здатність дисплея | 3072 × 1920 px |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Розширена гарантія | Servis u zákazníka (On-site) |
| Світність | 430 Nits |
| Серія ноутбуків | Lenovo ThinkPad P |
| Сертифікація | TÜV Low Blue Light, Windows 11 compatible, MIL-STD-810H |
| Мережа | RJ-45 (LAN) |
| Будівельний матеріал | All-metal (unibody) |
| Тип відеокарт | Dedicated |
| Тип дисплея | Anti-Glare |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип зберігання | SSD |
| Характеристики ЦП | Automatic Overclocking, HyperThreading, Virtualization Support |
| Колірне охоплення та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 5 600 MHz (5,6 GHz) |
| Частота процесора | 3,8 GHz (3 800 MHz) |
| Частота посилення ядра | 5 GHz (5 000 MHz) |
| Ширжка | 325,5 mm |
| Мова клавіатури | CZ, SK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






