Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 30,6 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | True Wireless |
| Дизайн | pits |
| Заряджання акумулятора | USB-C, In the case |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 22 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, SBC |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 14 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 8 hr(s) |
| Будівництво | Open |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Ambient sound, Voice Assistant, Multipoint, Track shuffle, Taking calls, With volume control |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










