Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 255 g |
| Барва | Green |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Headphone earcups |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 50 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 5 Hz |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









