Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOKZ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 74 g |
| IP-код | IP54 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | In the case |
| Конвертери розмірів | 18 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 28 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підтримувані кодеки | AAC, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 7 hr(s) |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting |
| Частота до | 16 000 Hz |
| Частота от | 50 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










