Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники — легкі, міцні та дуже зручні навушники ще меншого розміру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOKZ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.1 |
| Hmotnost | 28 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | For cheekbones |
| Заряджання акумулятора | bezdrátové nabíjení |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 10 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підтримувані кодеки | AAC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 8,5 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 10 hr(s) |
| Будівництво | Open |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








