Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 256 g |
| Барва | Beige |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Case included, Folding construction |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 65 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Обмеження гучності | 94dB |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 32 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 65 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Ambient sound, Voice Assistant, Multipoint |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -40 dB |
| Шумозаглушення | Adaptive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










