Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники - з мікрофоном, беруші True Wireless, закрита конструкція, Bluetooth 5.2, підтримка AAC, LDAC і SBC, активний шумопоглинач (ANC), голосовий помічник, перемішування треків, прийом дзвінків, з регулюванням гучності, сертифікація IPX4, частотний діапазон: 20 Гц-40000 Гц, конвертер: 5 мм, час автономної роботи до 20 год(с) (6 год(с)+14 год(с))
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D/ДР | 3D model + AR model in Android app, 3D model + AR model in iOS app |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 44,6 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included, True Wireless, Exchangeable earbuds |
| Дизайн | earplugs |
| Заряджання акумулятора | USB-C, In the case |
| Конвертери розмірів | 5 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 20 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 14 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 6 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 40 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










