Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - дротові, з мікрофоном, гарнітурою, навушником, USB-A, USB-C, для ПК, PlayStation 4, PlayStation 5 і Nintendo Switch, ігровий режим, прийом дзвінків, з регулюванням гучності, діапазон частот: 20 Гц-20000 Гц , чутливість: 96 дБ/мВт, опір: 32 Ом, перетворювач: 50 мм, довжина шнура 1,5 м, час автономної роботи до 40 год(с)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D/ДР | 3D model + AR model in Android app, 3D model + AR model in iOS app |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 340 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included, USB cable included |
| Дизайн | ear |
| Довжина кабелю | 1,5 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C, USB-A |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 50 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 40 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Платформа | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 32 Ohm |
| Тип з'єднання | USB Type-A, USB-C |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










