Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, беруші True Wireless, Bluetooth 5.3, радіочастотний зв'язок, для ПК, PlayStation 5 і Nintendo Switch, навколишній звук, ігровий режим, Multipoint, сертифікація IPX4, частотний діапазон: 20 Гц-20000 Гц, імпеданс: 32 Ом, перетворювач: 10 мм, довжина шнура 0,6 м, час автономної роботи до 46 год(с) (11,5 год(с)+34,5 год(с))
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 77 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, True Wireless, USB cable included |
| Дизайн | earplugs |
| Довжина кабелю | 0,6 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C, bezdrátové nabíjení |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 10 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 46 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC, PlayStation 5, Nintendo Switch |
| Підсвітка | RGB |
| Опір | 32 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 34,5 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 11,5 hr(s) |
| Тип з'єднання | Bluetooth, Radiofrequency |
| Функції | Noise-canceling, Echo suppression, Microphone muting |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
| Шумозаглушення | Adaptive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










