Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suunto |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 33 g |
| IP-код | IP67 |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Case included, USB cable included |
| Дизайн | For cheekbones |
| Заряджання акумулятора | bezdrátové nabíjení |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 30 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підтримувані кодеки | aptX HD, HFP, SBC |
| Підсвітка | Monochrome |
| Опір | 6 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 20 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 10 hr(s) |
| Будівництво | Open |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -39 dB |
| Шумозаглушення | Passive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





