Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 5,8 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | White |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, In-ear Monitoring, True Wireless |
| Дизайн | earplugs |
| Заряджання акумулятора | USB-C, bezdrátové nabíjení |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 11 mm |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 37,5 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 31 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 6,5 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Hi-Res audio, Track shuffle, Taking calls |
| Частота до | 48 000 Hz |
| Частота от | 14 Hz |
| Шумозаглушення | Active (ANC), Adaptive |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






