Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 48 g |
| IP-код | IPX4 |
| Барва | Grey |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | App for headphone settings, Case included, True Wireless |
| Дизайн | pits |
| Заряджання акумулятора | USB-C, bezdrátové nabíjení, In the case |
| Конвертери розмірів | 12 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 32 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 32 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 24 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 8 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Ambient sound, Voice Assistant, Track shuffle, Taking calls |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










