Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтесь прослуховуванням музики без зайвих кабелів. Ці бездротові навушники Pioneer DJ HDJ-X5BT-K, чорні безперечно вразять своїм зручним дизайном. Конструкція, що закриває вуха, забезпечує чудову ізоляцію від фонового шуму. Ці чорні бездротові навушники Pioneer DJ HDJ-X5BT-K оснащені технологією Bluetooth для підключення до ваших пристроїв. Попрощайтеся із заплутаними кабелями. Завдяки діапазону частот від 5 до 30000 Гц ви можете бути впевнені, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Ці бездротові навушники навіть містять внутрішній мікрофон. Ці бездротові навушники від PIONEER DJ мають Bluetooth 4.2. Гучність вашої музики можна змінити за допомогою диска керування. Пісні можна легко і швидко перемикати за допомогою контролера. Якщо ви часто подорожуєте, то ви обов'язково оціните складану конструкцію цих бездротових навушників. Завдяки поворотним амбушюрам вони ідеально сидять на голові. При необхідності вкладиші можна замінити. Повністю заряджений акумулятор вистачить на 20 годин.
Pioneer DJ HDJ-X5BT-K, основні характеристики бездротових навушників чорного кольору
Матеріал цих бездротових навушників від Pioneer DJ HDJ-X5BT-K, чорний закритий Стильний чорний колір Бездротові навушники PIONEER DJ пропонують можливість обертати контейнери за потреби Портативна конструкція Кнопки для регулювання гучності Довжина кабелю бездротових навушників 1,2 м Кабель можна легко від’єднати, щоб подорожувати Спосіб підключення – роз’єм 3,5 мм і Bluetooth Кабель під’єднується до однієї сторони, лише до однієї сторони Бездротове з’єднання через Bluetooth дає вам повну свободу Загальна вага бездротових навушників PIONEER DJ: 319 г Одна зарядка час роботи батареї: 20 год(с)


Бездротові навушники PIONEER DJ також мають мікрофон
Вбудований мікрофон обов'язково сподобається кожному користувачеві. Мікрофон на цих бездротових навушниках PIONEER DJ забезпечує безперебійний зв'язок з друзями та родиною. Він вбудований безпосередньо в бездротові навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 4.2 |
| Hmotnost | 319 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Headphone earcups, Folding construction, Exchangeable earpads |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1,2 m |
| Заряджання акумулятора | MicroUSB |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 20 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Підтримувані кодеки | AAC, aptX, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 32 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Track shuffle, With volume control |
| Частота до | 30 000 Hz |
| Частота от | 5 Hz |
| Чутливість | 104 dB/mW |
- Ціна: 9 999 ₴







