Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.3 |
| Hmotnost | 292 g |
| Барва | White |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included, Folding construction |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Кількість навушників | 1 (mono) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 50 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Підтримувані кодеки | AAC, LDAC, SBC |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 16 Ohm |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 50 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling |
| Частота до | 8 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | -36 dB |
| Шумозаглушення | Active (ANC) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






