Доставка зі складу 5-10 днів.

Насолоджуйтесь прослуховуванням улюбленої музики без надокучливих кабелів. Бездротові навушники PIONEER мають популярний непомітний і дуже компактний штекер. Конструкція, що закриває вуха, забезпечує неймовірну ізоляцію від навколишнього звуку. Ці сірі бездротові навушники Pioneer SE-E8TW-H оснащені технологією Bluetooth для бездротового підключення до ваших пристроїв. Попрощайтеся із заплутаними кабелями. Використовуючи діапазон частот від 20 до 20000 Гц, ви будете знати, що не пропустите жодної ноти улюбленої пісні. Ці бездротові навушники навіть містять мікрофон. Ці бездротові навушники від PIONEER використовують технологію 4.2 Bluetooth. Ця модель може навіть приймати дзвінки. Пісні можна легко і швидко перемикати за допомогою контролера. Ця модель абсолютно без проводів, тому це справжні бездротові навушники. Ви можете легко замінити заглушки, якщо це необхідно. У комплект також входить чохол для безпечної подорожі. Pioneer SE-E8TW-H Grey має рейтинг водонепроникності IPx5. Повністю зарядженого акумулятора вистачить на 9 годин.
Основні характеристики сірих бездротових навушників Pioneer SE-E8TW-H
Матеріал цих бездротових навушників від Pioneer SE-E8TW-H Grey: закриті Красивий сірий колір Спосіб підключення: Bluetooth Бездротове з’єднання за допомогою Bluetooth дає вам повну свободу Загальна вага бездротових навушників PIONEER становить 12 г Термін служби батареї при повному заряді: 9 годин


Бездротові навушники PIONEER також мають мікрофон
Вбудований мікрофон обов'язково сподобається кожному користувачеві. Мікрофон у цих бездротових навушниках PIONEER гарантує бездоганну розмову з друзями чи родиною. Мікрофон вбудовано безпосередньо в бездротові навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 4.2 |
| Hmotnost | 12 g |
| IP-код | IPx5 |
| Барва | Grey |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included, True Wireless, Exchangeable earbuds |
| Дизайн | earplugs |
| Заряджання акумулятора | USB-C, In the case |
| Конвертери розмірів | 6 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 9 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Термін експлуатації батареї (у футлярі) | 6 hr(s) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 3 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Voice Assistant, Track shuffle, Taking calls |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴







