Доставка зі складу 5-10 днів.
опис товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M1 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,29 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | Z12700025 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | MacBook Air Z12700025 |
| Марка | Apple |
| Матеріал | Aluminium |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Операційна система | Mac OS |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





