Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники, які ви використовуєте, коли слухаєте своїх улюблених музикантів, а також граєте в ігри. Неодимові динаміки об’ємного звуку 7.1 і 40 мм оснащені знімним мікрофоном. Стильно виглядає підсвічування.
SteelSeries Arctis Pro Wireless – це бездротова гарнітура, розроблена насамперед для геймерів. Навушники зручні, легкі та оснащені висувним мікрофоном, призначеним для підключення безпосередньо до навушника, тому ваше прослуховування не буде змінено, і в той же час ви зможете комфортно спілкуватися з друзями та товаришами по команді під час гри. Навушники мають сучасний і зручний дизайн, який адаптується до кожного користувача. У комплект поставки входить 2 знімних акумулятора. Використовуйте одну батарею для живлення навушників, тоді як інша батарея заряджається, щоб ви ніколи не розрядилися. За потреби замініть акумулятор і насолоджуйтеся безперебійним використанням.
Ключові характеристики бездротових навушників SteelSeries Arctis Pro
Реалістичне відтворення звуку Неодимові динаміки 40 мм Висувний мікрофон Надлегка конструкція навушників для комфортного прослуховування Дві знімні батареї включені в коробку
Два бездротові варіанти
Навушники Arctis Pro Wireless отримують сигнал на частоті 2,4 ГГц і мають технологію Bluetooth. Крім того, бездротова передача має дуже низьку затримку. Радіус дії передавача становить 12 метрів, тому ви можете насолоджуватися високоякісним звуком навіть далі від комп’ютера.
Навушники з підсвічуванням RGB
Навушники також мають дизайн із підсвічуванням на зовнішній стороні навушників. Виберіть із попередньо встановлених режимів колірних ефектів і 16,8 мільйонів кольорів. Ви також можете використовувати Prism Sync для автоматичної синхронізації колірних ефектів на всіх аксесуарах SteelSeries.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Інші об'єкти нерухомості | App for headphone settings |
| Заряджання акумулятора | MicroUSB |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Retractable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 10 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC, PlayStation 4, Xbox ONE |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 2 200 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth, USB Type-A |
| Функції | Noise-canceling |
| Колір | Black |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
| Шумозаглушення | Passive |
- Ціна: 9 999 ₴










