Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, Bluetooth 5.0, радіочастотний зв'язок, для Xbox ONE і Xbox Series, Hi-Res audio, діапазон частот: 20 Гц-22000 Гц, чутливість: 93 дБ/ мВт, опір: 36 Ом, перетворювач: 40 мм, час автономної роботи до 38 год(с)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Інші об'єкти нерухомості | Headphone earcups |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Retractable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 38 hr(s) |
| Маса | 330 g |
| Мікрофон | Да |
| Платформа | Xbox ONE, Xbox Series |
| Підсвітка | Without backlight |
| Опір | 2 200 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth, Radiofrequency |
| Функції | Hi-Res audio |
| Колір | Black |
| Частота до | 6 500 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Чутливість | -38 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










