LcPower LC850P V3,0 850W (LC850PV30)
  • В наявності
  • Код: 158398771
Менеджер продаж
Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
LC-Power LC850P V3.0. Загальна потужність: 850 Вт, Вхідна напруга змінного струму: 100 - 240 В, Вхідна частота змінного струму: 50/60 Гц. Роз'єм живлення материнської плати: 20+4 контактний ATX, довжина кабелю материнської плати: 65 см, довжина кабелю живлення SATA: 500,650,800,950 мм. Призначення: ПК, Тип блоку живлення (БП): ATX, Сертифікат 80 PLUS: 80 PLUS Platinum. Колір продукту: Чорний, Діаметр головки вентилятора: 13,5 см, Кількість вентиляторів: 1 вентилятор Ширина продукту: 180 мм, Глибина продукту: 150 мм, Висота продукту: 86 мм