Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, Bluetooth, радіочастотне підключення, для ПК і PlayStation 5, з регулюванням гучності, частотний діапазон: 12 Гц-28000 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Маса | 320 g |
| Мікрофон | Да |
| Платформа | PC, PlayStation 5 |
| Підсвітка | Without backlight |
| Тип з'єднання | Bluetooth, Radiofrequency |
| Функції | With volume control |
| Колір | Black |
| Частота до | 28 000 Hz |
| Частота от | 12 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






