Доставка зі складу 5-10 днів.
Бездротові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.1 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | ear |
| Заряджання акумулятора | USB-A |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 47 hr(s) |
| Маса | 162 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC |
| Підтримувані кодеки | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Сертифікація | MS Teams, Zoom |
| Будівництво | Semi-closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth, USB Type-A |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting |
| Колір | Black |
| Частота до | 6 800 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
| Шумозаглушення | Hybrid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 762 ₴




