Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, відкрита конструкція, радіочастотний зв'язок, USB-C, об'ємний звук 7.1, з регулятором гучності, частотний діапазон: 20 Гц-40000 Гц, імпеданс: 32 Ом, конвертер: 50 мм , знімний шнур довжиною 1,8м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1,8 m |
| Інші об'єкти нерухомості | Headphone earcups |
| Конвертери розмірів | 50 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Маса | 367 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 2 200 Ohm |
| Будівництво | Open |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | USB-C, Radiofrequency |
| Функції | Microphone muting |
| Частота до | 10 000 Hz |
| Частота от | 10 Hz |
| Чутливість | -40 dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







