Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turtle Beach |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Інші об'єкти нерухомості | Folding construction |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 50 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 80 hr(s) |
| Маса | 410 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch |
| Підсвітка | Without backlight |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 80 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting |
| Колір | Black |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










