
Навушники Turtle Beach STEALTH 500PS, PS5/ PS4, PC, Nintendo a Bluetooth černá
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: S4424
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, Bluetooth 5.2, для ПК, PlayStation 4, PlayStation 5 і Nintendo Switch, з регулятором гучності, діапазон частот: 20 Гц-20000 Гц, конвертер: 40 мм, акумулятор термін служби до 40 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turtle Beach |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Інші об'єкти нерухомості | Folding construction |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Integrated |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 40 hr(s) |
| Маса | 330 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch |
| Підсвітка | Without backlight |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 40 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth |
| Функції | Microphone muting |
| Колір | Black |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








