Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - AMD Ryzen 7 8840HS, тачскрін 16" OLED з антибліковим покриттям 2880 × 1800 120 Гц, RAM 16 ГБ, AMD Radeon Graphics, SSD 1000 ГБ, клавіатура з підсвічуванням, USB 3.2 Gen 2, USB-C, Bluetooth, 4-елементний акумулятор, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 3.2 2-го покоління | 2 × |
| USB-C | 2 × |
| Аудіо | Combo Audio Jack |
| До пакета входить | Stylus |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічні порти виведення | HDMI |
| Дані | USB-C |
| Ємність SSD-накопичувача | 1 000 GB (1 TB) |
| Місткість сховища (загальна) | 1 000 GB |
| Заряджання через USB-C | Can be charged via USB-C |
| Інтерфейси привода | PCIe NVMe |
| Кількість комірок | 4piece(s) |
| Конвертованість | Reflexive |
| Кеш-процесор | 16 MB |
| Максимальна висота | 18,2 mm |
| Максимальна ємність акумулятора | 11,25 hr(s) |
| Марка відеокарти | AMD Radeon |
| Маса | 1,91 kg |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Потужність заряджання | 65 W |
| Номер моделі процесора | AMD Ryzen 7 8840HS |
| Обладнання | Backlit keyboard, Touch display, Stylus support, Operating system |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | Without Optical Drive |
| Покоління процесорів AMD | Zen 4 (7. generace) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Розмір оперативної пам'яті | 16 GB |
| Роздільна здатність екрана | 2880 × 1800 px |
| Розширена гарантія | Servis u zákazníka (On-site) |
| Світність | 400 Nits |
| Серія ноутбуків | HP Envy |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Країна | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Будівельний матеріал | All-metal (unibody) |
| Тип відеокарт | Integrated |
| Тип дисплея | Anti-Glare |
| Тип панелі | OLED |
| Тип зберігання | SSD |
| Характеристики ЦП | Automatic Overclocking |
| Частота оновлення дисплея | 120 Hz |
| Частота пам'яті | 6 400 MHz (6,4 GHz) |
| Частота процесора | 3,3 GHz (3 300 MHz) |
| Частота посилення ядра | 5,1 GHz (5 100 MHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴








