Доставка зі складу 5-10 днів.
6910012676343
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 1,44 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 21M7002VPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 24MB |
| Мoдель | ThinkPad E14 G6 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x USB 3.1 (Typ-A), 1x USB 3.2 (Typ-C), 1x Thunderbolt 4, 1x USB 3.2 (Typ-A) |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4800MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









