Доставка зі складу 5-10 днів.
* Термін служби батареї значно відрізняється залежно від конфігурації апаратного забезпечення, налаштувань, використання та інших факторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,81 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Klawiatura numeryczna |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 21M5002CPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 16MB |
| Мoдель | ThinkPad E16 Gen 2 AMD |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | GeForce GTX 680M |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, 1x USB 3.1 (Typ-C), 1x USB 3.1 (Typ-A), 1x USB 3.2 (Typ-C), 1x USB 3.2 (Typ-A), HDMI 2.1 |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4750MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






