Доставка зі складу 5-10 днів.
Brother HL-1212WE

Найважливіші функції
Невисока вартість і компактний розмір роблять його ідеальним для невеликого офісу завдяки швидкості друку до 20 сторінок за менше ніж 10 секунд 3-річна гарантія на пристрій (після реєстрації на сайті http://www.brother.pl>)
.
HL-1212WE — компактний і елегантний монохромний принтер. Він створює документи зі швидкістю 20 сторінок за хвилину, а перший відбиток готовий через 10 секунд. Він забезпечує високу якість друку, оскільки його максимальна роздільна здатність становить 2400 x 600 dpi. Пристрій підтримує ефективні та прості в установці тонери, які можуть надрукувати 1000 сторінок, і має лоток для паперу на 150 аркушів. Принтер пропонує легке встановлення, інтуїтивно зрозуміле керування та технологію запобігання зминанням.

Модель HL-1212WE працює в бездротових ме
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-зв'язок | Да |
| Аксесуари в комплекті | Kabel zasilający |
| Ваги | 5,5 kg |
| Можливості друку | Druk z USB |
| Вихідна потужність паперу | 50 arkuszy |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Двосторонній друк | Немає |
| Місткість основного лотка | 150 arkuszy |
| Інтерфейс | USB 2.0, WiFi IEEE 802.11n |
| Мoдель | Hl-1212We |
| Марка | Brother |
| Обсяг пам'яті | 32 MB |
| Друк на поверхні CD/DVD дисків. | Немає |
| Розмір паперу | A4 |
| Розмір дисплея | Nie dotyczy |
| Роздільна здатність монохромного друку | 2400x600dpi |
| Роздільна здатність кольорового друку | Nie dotyczy |
| Витратні матеріали | Toner pełnowymiarowy |
| Мережева підтримка | Да |
| Швидкість монохромного друку | 20str/min |
| Швидкість кольорового друку | Nie dotyczy |
| Знову до школи принтери | Да |
| Стандартна щільність паперу | 105 g/m2 |
| Тип | Monochromatyczne |
| Рівень шуму під час друку | 51 dB |
| Колір | Czarne |
| Частота процесора [мГц] | 200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



