
Раковина Kernau KGS A 6079 1,5B1D DEEP BLACK
14 277 ₴
- В наявності
- Код: 100728880
Доставка зі складу 5-10 днів.
опис Специфікація технологій

Гранітна мийка
KGS A 6079 1.5B1D DEEP BLACK
Якщо ви дбаєте про довговічність і функціональність кухонної побутової техніки, то мийка Kernau KGS A 6079 1.5B1D Deep Black стане ідеальним вибором для вашої кухні. Для невеликих кухонь ідеально підійдуть полуторні мийки. Вони не займають багато місця, і в той же час забезпечують нас додатковим відділенням, в якому, якщо потрібно, ми можемо зручно обполоснути овочі чи фрукти або помити столові прилади та менший посуд.
Мийка Kernau виготовлена з граніту найвищої якості, тому вона не тільки чудово виглядає в інтер'єрі кухні, але, перш за все, стійка до термічних ударів і подряпин. Якість раковини підтверджується її 10-річною гарантією. Виробник подбав і про його функціональність, оснастивши його автоматичною заглушкою і зливом діаметром 3,5 дюйма.
переваги
АВТОМАТИЧНА ОБКЛАДКА
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ
Технології
ЗЛИВ 3 і 1/2
Дозволяє швидко злити воду з раковини. А як ми добре знаємо, кожна хвилина має величезне значення.
АВТОМАТИЧНА ОБКЛАДИНКА
Це стандартне обладнання мийок KERNAU. Це рішення дозволяє закривати та відкривати пробку, не занурюючи руку у воду.
РЕВЕРСИВНА МИЙКА
Завдяки цій функції мийку можна встановлювати зі зливом з правого або лівого боку. Рішення приймається під час складання виробу.
ГРАНІТ
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виготовлення мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі. Це підтверджується 10-річною гарантією на нашу продукцію.
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись її пошкодити в разі виливання гарячої рідини в мийку.
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Завдяки дуже міцному матеріалу граніту наші раковини дуже стійкі до подряпин, спричинених нормальним використанням.
ГЛИБОЧИЙ ЧОРНИЙ
Колір Deep Black характеризується рівномірним глибоким чорним із напівматовим покриттям. Повністю чорна мийка без плям порадує користувача елегантним зовнішнім виглядом і якістю матеріалів.
Технічні характеристики
ДИЗАЙН
МАТЕРІАЛ
ГРАНІТ
КОЛЬОРИ
ГЛИБОЧИЙ ЧОРНИЙ
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
ТАК
ЗЛИВ 3 і 1/2”
РЕВЕРСИВНА МИЙКА
ЛЕГКИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ
СТІЙКІСТЬ ДО БРУДУ
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
КІЛЬКІСТЬ КЛІТИНОК
1,5 ВІДДІЛЕННЯ + КРАПЕЛЬНИЦЯ
ЗОВНІШНІ РОЗМІРИ
790 X 500 мм
РОЗМІРИ КОЛІРКИ (Ш X Г X Г)
320 X 419 X 160 мм
ДОПОМІЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ (Ш X Г X Г)
180 X 320 X 120 мм
МОНТАЖНИЙ ОТВОР
ЗА ШАБЛОНОМ
ВСТАНОВЛЕННЯ
ТИП УСТАНОВЛЕННЯ
СТІЛЬШНЯ
ТИП СИФОНУ
АВТОМАТИЧНО
КІЛЬКІСТЬ ЗАВОДСЬКИХ ОТВОРОВ
2
ВСТАНОВЛЕННЯ В ШАФИ З МІНІМАЛЬНОЮ ПІДСТРУКЦІЄЮ 60 СМ
ШАБЛОН МОНТАЖНОГО ОТВОРУ
ГЕРМЕТИЗУВАЛЬНИЙ СИЛІКОН





www.kernau.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 14 277 ₴
