
Раковина Kernau Kgs A 6079 1,5B1D Graphite
13 877 ₴
- В наявності
- Код: 73731148
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS A 6079 1.5B1D ГРАФІТ
Переваги ГРАНІТ АВТОМАТИЧНИЙ КОВПАК СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Полуторачашна гранітна мийка з лінійки А відрізняється надзвичайною довговічністю, що підтверджується 10-річною гарантією. Його можна придбати в таких колірних варіантах: чорний металік, чистий білий, натуральний бежевий, сірий металік, пісочний, графітовий. Швидкий злив води з раковини забезпечує злив 3 і ½. . Його можна встановлювати в шафи з мінімальною шириною рами 60 см. Мийка стійка до термічних ударів, що дозволяє використовувати її на кухні, не боячись її пошкодити в разі виливання гарячої рідини в мийку, наприклад, коли ви хочете ошпарити блюдо. Завдяки граніту, з якого виготовлена раковина, вона також стійка до подряпин, які можуть виникнути під час щоденного використання.

ЗЛИВ 3 І ½

РЕВЕРСІВНА МИЙКА

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 79 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 32 cm |
- Ціна: 13 877 ₴







