
Раковина Kernau KGS H 6080 1,5B1D graphite
14 545 ₴
- В наявності
- Код: 51238681
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS H 6080 1.5B1D ГРАФІТ
Переваги GRANITE AUTOMATIC PLUG СТІЙКИЙ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ Мийка KGS H 6080 1.5b1D - це мийка з 1 повнорозмірною чашею та меншою допоміжною чашею та зливником. Також доступний у таких колірних варіантах: білий, старий білий, пісочний, натуральний бежевий, сірий металік, графітовий і чорний металік. Оснащений автоматичною пробкою та зливом 3 і 1/2". Завдяки цьому зливу ми можемо легко видалити воду з камери, а автоматична пробка дозволяє спорожнити раковину, не занурюючи руки у воду. Раковина стильна, практична і міцна. Він виготовлений з матеріалу з безперечною міцністю, а також вражає своєю естетичністю та оригінальним дизайном.

ДЛЯ ШАФИ 60 СМ

ЗЛИВ 3 І ½

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 33 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 545 ₴

