
Раковина Kernau KSS U 61.1 1B SS Gun metal
25 656 ₴
- В наявності
- Код: 86214388
Доставка зі складу 5-10 днів.


PVD покриття
Покриття PVD не тільки гарантує унікальний, глибокий відтінок, але й робить раковину абсолютно безпечною завдяки своїм гіпоалергенним властивостям і забезпечує виняткову стійкість до термічних і механічних пошкоджень.
Сифон для економії місця
Сифон, що заощаджує місце, є важливою перевагою мийки, особливо на маленькій кухні, де кожен сантиметр на рахунку. Завдяки цьому ми отримаємо цінний простір під кухонною шафою, а отже, ще більше можливостей облаштування.
Нержавіюча сталь_x000D_ _x000D_
Мийка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, нейтральної до їжі. Має антикорозійні властивості та безпечний для нашого здоров'я.

1. Злив 3 і ½
Ми живемо в часи, коли кожна хвилина має значення, тому мийка оснащена зливом 3 і ½, що дозволяє ефективно спорожняти її камеру, значно економлячи наш час під час роботи на кухні.
2. Стійкість до термічного удару та подряпин
Купівля мийки - це рішення на довгі роки, тому при її виборі варто зупинити свій вибір на тих, які прослужать нам без проблем тривалий час. Модель KSS U 61.1 1B SS Gold характеризується високою стійкістю до термічних ударів і механічних пошкоджень, що дозволяє використовувати її в звичайному режимі, не побоюючись контакту з гарячими рідинами або випадкових подряпин.
3. Глибока камера
Мийка глибиною 20 см ідеально підходить для невеликих кухонь, заощаджуючи місце на стільниці. Крім того, завдяки цій функції ми можемо легко поставити та обполіскувати великий посуд під носиком.

Панель для камери_x000D_ _x000D_
Сталева чашомийка є функціональним елементом мийного обладнання. Підвищує комфорт використання, забезпечуючи додатковий захист дна камери - на нього можна спокійно поставити гаряче блюдо.

Простота обслуговування_x000D_ _x000D_
Мийку зі сталі надзвичайно легко підтримувати в чистоті. Просто промийте його водою і протріть ганчіркою з рідиною для миття посуду. Доглянута сталева раковина чудово сяє, утворюючи декоративний елемент, повний класу та елегантності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 54 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 50 cm |
- Ціна: 25 656 ₴





