
Раковина Kernau Kss U 60 1B Ss Smooth
21 639 ₴
- В наявності
- Код: 56893797
Доставка зі складу 5-10 днів.

KSS U 60 1B SS ГЛАДКА
ПЕРЕВАГИ ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ СИФОН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ Сталева мийка Kernau виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з глибиною чаші 20 см. Така камера дозволить зручно розмістити в ній навіть великогабаритний посуд. Важливою перевагою мийки є компактний сифон Saving Space. Це ідеальне рішення, коли ви хочете максимально збільшити простір під раковиною. Раковина оснащена зливом 3 і 1/2". Поверхня раковини гладка, тому надзвичайно проста в догляді за гігієною. Також вона має антикорозійні властивості, а значить, безпечна для нашого здоров'я. Це одна з найбільш Важливі елементи будь-якого кухонного обладнання. Це не тільки красивий, але й дуже практичний продукт, у який варто інвестувати.

СТАЛЬ AISI 304 18/10

НЕЙТРАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ

ВИСОКА ГЛИБИНА КОМІРКИ

ГЛАДКА ПОВЕРХНІСТЬ

ЗЛИВ 3 І ½

ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ
МОНТАЖ НА СТІЛЬНИЦІ/ПІДСТІЛЬНІ/ПІДЛОГІ Мийки Кернау мають три види установки: підстільницю, врівень зі стільницею або настільну. Правильно підібрана кухонна мийка не тільки цікаво доповнить стиль вашої кухні, але й зробить виконання повсякденних кухонних обов'язків простим і приємним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 54 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | 29605 |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 50 cm |
- Ціна: 21 639 ₴


