
Раковина Kernau Stalowy Kss U 45 1B Ss Smooth
19 231 ₴
- В наявності
- Код: 56893804
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

KSS U 45 1B SS ГЛАДКА
ПЕРЕВАГИ

СТАЛЬ AISI 304 18/10

НЕЙТРАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ

ВИСОКА ГЛИБИНА КОМІРКИ

ГЛАДКА ПОВЕРХНІСТЬ

ЗЛИВ 3 І ½

ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ
ВСТАНОВЛЕННЯ НА СТІЛЬНИЦЮ/ПІД СТІЛЬНЮ/ПОКРИТТЯ СТІЛЬНИЦЮ Раковини Kernau мають три види установки: підстільню, врівень зі стільницею або стільницю. Правильно підібрана кухонна мийка не тільки цікаво доповнить стиль вашої кухні, але й зробить виконання повсякденних кухонних обов'язків простим і приємним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 231 ₴

