Доставка зі складу 5-10 днів.

Надзвичайно простора камера забезпечує багато місця для приготування їжі та миття посуду. Додаткове обладнання: обробна дошка з бука, що полегшує роботу на кухні також доступний у версії врівень зі стільницею
Технічне креслення



Неперевершені мийки з композиту SILGRANIT® PuraDur®

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.

Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.

Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.

Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удари каструлею чи іншим предметом під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.

Гігієна
HygienePlus — це захисний щит від бруду та бактерій, що полегшує догляд.

Нейтральність при контакті з їжею
Готувати продукти можна прямо на мийці з композиту SILGRANIT® PuraDur®.

Стійкість до побутових кислот
SILGRANIT® PuraDur® стійкий до кислотних миючих засобів, призначених для домашнього використання та харчових продуктів.

Перевірте інші кольори цієї моделі

_x000D_ Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur Alumetalik (517157)_x000D_

_x000D_ Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur Антрацит (517156)_x000D_

_x000D_ Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur Білий (517160)_x000D_

_x000D_ Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur Чорний (525869)_x000D_

_x000D_ Кава Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur (517165)_x000D_

_x000D_ Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur Pearl Gray (520543)_x000D_

_x000D_ Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur Grey Rock (518846)_x000D_

_x000D_ Blanco Dalago 45 Silgranit PuraDur Tartufo (517317)_x000D_
Рекомендовані продукти

_x000D_ Blanco Alta Compact Silgranit-Look Jasmine/Chrome (515318)_x000D_

_x000D_ Blanco Select II 45/2 (526200)_x000D_

_x000D_ Blanco Kano Silgranit-Look Jasmine/Chrome (525031)_x000D_

_x000D_ Blanco Botton Pro 45/2 Automatic (517468)_x000D_

_x000D_ Дошка Blanco Бук 420x250 (232817)_x000D_

_x000D_ Кутовий злив Blanco чорний пластиковий (235866)_x000D_

_x000D_ Кошик для посуду Blanco Нержавіюча сталь 350x315x120 For Flex/Top (514238)_x000D_

_x000D_ Пластиковий злив Blanco для підвісних відділень чорний (230734)_x000D_

_x000D_ Зливна кришка Blanco CapFlow з нержавіючої сталі (517666)_x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 51 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 46,5 cm |
| Мoдель | Dalago 45 |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Beżowe |
- Ціна: 9 999 ₴









