
Раковина Kernau KGS B 90 1B1D Black Metallic
15 214 ₴
- В наявності
- Код: 100729936
Доставка зі складу 5-10 днів.
опис Специфікація технологій

Гранітна мийка
KGS B 90 1B1D ЧОРНИЙ МЕТАЛІК
Особливо на маленьких кухнях мийка, розміщена в кутку будівлі, полегшує функціональне використання невеликого простору. Однак кутова мийка Kernau Kgs b 90 1B1D Black Metallic - це не тільки практична кухонна техніка, а й елемент, який додає інтер'єру кухні елегантний характер. Усе завдяки його унікальному чорному металевому покриттю та привабливій оригінальній формі та ідеальних пропорціях. Граніт, з якого виготовлена раковина Kernau, стійкий до пошкоджень, подряпин і термічних ударів, що дає нам впевненість, що цей продукт прослужить нам роками без змін. Це підтверджує 10-річна гарантія виробника. Ми також можемо бути впевнені в комфорті користування раковиною - автоматична заглушка забезпечує зручне наповнення мийної камери водою, а злив 3,5 дюйма дозволяє швидко спорожнити. Сифон Saving Space значно заощадить місце в тумбі під раковиною.
переваги
АВТОМАТИЧНА ОБКЛАДКА
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Технології
ДЛЯ ШАФИ 90 СМ
Установка для шаф з мінімальним каркасом, кутова шафа 90/90 см.
ЗЛИВ 3 і 1/2
Дозволяє швидко злити воду з раковини. А як ми добре знаємо, кожна хвилина має величезне значення.
АВТОМАТИЧНА ОБКЛАДИНКА
Це стандартне обладнання мийок KERNAU. Це рішення дозволяє закривати та відкривати пробку, не занурюючи руку у воду.
ГРАНІТ
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виготовлення мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі. Це підтверджується 10-річною гарантією на нашу продукцію.
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись її пошкодити в разі виливання гарячої рідини в мийку.
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Завдяки дуже міцному матеріалу граніту наші раковини дуже стійкі до подряпин, спричинених нормальним використанням.
ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ
Мийки Kernau оснащені компактним сифоном Saving Space. Завдяки цьому ми отримуємо цінний простір для використання на маленьких кухнях.
Технічні характеристики
ДИЗАЙН
МАТЕРІАЛ
ГРАНІТ
КОЛЬОРИ
ЧОРНИЙ МЕТАЛІК
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
ТАК
ЗЛИВ 3 і 1/2”
ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ
ЛЕГКИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ
СТІЙКІСТЬ ДО БРУДУ
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
КІЛЬКІСТЬ КЛІТИНОК
1 ВІДДІЛЕННЯ + КРАПЕЛЬНИЦЯ
ЗОВНІШНІ РОЗМІРИ
1140 X 575 мм
РОЗМІРИ КОЛІРКИ (Ш X Г X Г)
440 X 440 X 190 мм
МОНТАЖНИЙ ОТВОР
ЗА ШАБЛОНОМ
ВСТАНОВЛЕННЯ
ТИП УСТАНОВЛЕННЯ
СТІЛЬШНЯ
ТИП СИФОНУ
ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ
КІЛЬКІСТЬ ЗАВОДСЬКИХ ОТВОРОВ
2
МОНТАЖ ДЛЯ КУТОВИХ ШАФ 90 / 90 СМ
ШАБЛОН МОНТАЖНОГО ОТВОРУ
ГЕРМЕТИЗУВАЛЬНИЙ СИЛІКОН





www.kernau.com
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 114 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 57,5 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Narożny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 15 214 ₴



