
Раковина Kernau Kgs U 60 1B Graphite
14 545 ₴
- В наявності
- Код: 80222537
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS U 60 1B ГРАФІТ
Переваги ГРАНІТ СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНИХ УДАРІВ Раковина відрізняється практичністю та функціональністю, оснащена компактним сифоном Saving Space. Обладнання характеризується поєднанням виняткової довговічності та естетичності. Він доступний у таких кольорах: білий, пісочний, графітовий, чорний металік, чистий білий, натуральний бежевий, сірий металік. Важливою перевагою раковини є її стійкість до термічних ударів - ми можемо без жодних побоювань наливати в неї гарячі рідини. Мийка оснащена зливом 3 і 1/2", що дозволяє швидко спорожнити камеру води. Виріб виготовлено з високоякісних матеріалів, що підтверджується 10-річною гарантією. Крім його безперечності надійність, продукт виглядає феноменально, тому його варто купити.

ЗЛИВ 3 І ½

ВИСОКА ГЛИБИНА КОМІРКИ

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН

ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 54 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 46 cm |
| Мoдель | 5826816384 |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
| Ширина камери | 31,7 cm |
- Ціна: 14 545 ₴

