
Раковина Kernau KGSH 6078 1B1D Grey Metallic
15 214 ₴
- В наявності
- Код: 86201596
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

KGS H 6078 1B1D СІРИЙ МЕТАЛІК
ПЕРЕВАГИ

ТЕХНОЛОГІЇ
ДЛЯ ШАФИ 60 СМ

ЗЛИВ 3 І 1/2

АВТОМАТИЧНА КРИШКА

РЕВЕРСИВНА МИЙКА

ВИСОКА ГЛИБИНА КОМІРКИ

ГРАНІТ

СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ

СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz, Zlewozmywak odwracalny |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 42 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 214 ₴



